Солскяер: Скарах се на Рашфорд, и той се доказа

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер разкри, че се е скарал на младият нападател Маркъс Рашфорд при победата с 3:2 над Брайтън вчера, която дойде по драматичен начин. Именно Рашфорд вкара в 55-ата минута красив гол за обрата в мача за своите, след това Брайтън се върна късно, а дузпа, отсъдена от ВАР след края на срещата доведе до победата след гол от дузпа.

"Той ставаше все по-добър и по-добър. В средата на полувремето малко му се скарах за едно влизане, което избегна, но мисля, че реакцията му, остротата, директността се подобриха след това. Виждате, че самочувствието му се повдига. Страхотен гол и дрибъл. Той вкара страхотно и гол, който му отмениха. Аз мисля, че този сезон Маркъс ще се развие.

"Аз съм щастлив, че той вкара този гол. При отменения беше само сантиметри в засада при контрата ни, но получи страхотно центриране от Мейсън."