Юнайтед прескочи Арсенал с поредна победа (видео)

Манчестър Юнайтед прие Брайтън в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Олд Трафорд" спечелиха с 2:1 след голове от Пол Погба и Маркъс Рашфорд, а Паскал Грос върна гол за гостите във второто полувреме.

В 27-ата минута днес Погба навлезе в наказателното поле и бе повален за дузпа. Той сам застана зад бялата точка и реализира за 1:0.

В 42-ата минута Рашфорд получи топка в наказателното поле, финтира защитник и нагласи топката за десния си крак, като стреля в далечния ъгъл за 2:0.

Във втората част единствено Брайтън стигна до гол, като това стана в 72-ата минута когато при центриране Паскал Грос успя да овладее на гърди и да изпрати топката в ъгъла на Де Хеа за 2:1.