КОМЕНТАРИ
Не бе,кратунко,грешното ти е възприятието заради начина по който си заченат. Аз взимам 50% над средната за...
Във:
Куня вкара хетрик в победата над Челси
YNWA!!!
Мама Челси, изяж си овесените ядки, лягай, и мини на кеч, ако искаш радост от време навреме.
