КОМЕНТАРИ
Нормално все пак е спечелил всичко във футбола 😉
Във:
Виляреал не издържа в Ливърпул (видео)
Не ми харесва отношението на Тиаго . Твърде високомерно ми идва . Във футболно отношение разбира се.
Не коментирам конкретни ситуации. Просто съм казал какво би било според мен при други обстоятелства.
