КОМЕНТАРИ
Че са токсични, да, но в никакъв случай не са отбор, където можеш да идеш да вземаш много пари и да си чакаш...
Във:
Джерард е изненадан от "шума" около Мане
Викаш в Германия ме играят футбол, а Байерн е отбор, който не се бори за всичко всяка година. Браво!
