ПРОГРАМА

Групова фаза - кръг 1
Русия - Саудитска Арабия 14.06 18:00 5:0
Египет - Уругвай 15.06 15:00 0:1
Мароко - Иран 15.06 18:00 0:1
Португалия - Испания 15.06 21:00 3:3
Франция - Австралия 16.06 13:00 2:1
Аржентина - Исландия 16.06 16:00 1:1
Перу - Дания 16.06 19:00 0:1
Хърватия - Нигерия 16.06 22:00 2:0
Коста Рика - Сърбия 17.06 15:00 0:1
Германия - Мексико 17.06 18:00 0:1
Бразилия - Швейцария 17.06 21:00 1:1
Швеция - Южна Корея 18.06 15:00 1:0
Белгия - Панама 18.06 18:00 3:0
Тунис - Англия 18.06 21:00 1:2
Колумбия - Япония 19.06 15:00 -:-
Полша - Сенегал 19.06 18:00 -:-
Групова фаза - кръг 2
Русия - Египет 19.06 21:00 -:-
Португалия - Мароко 20.06 15:00 -:-
Уругвай - Саудитска Арабия 20.06 18:00 -:-
Иран - Испания 20.06 21:00 -:-
Дания - Австралия 21.06 15:00 -:-
Франция - Перу 21.06 18:00 -:-
Аржентина - Хърватска 21.06 21:00 -:-
Бразилия - Коста Рика 22.06 15:00 -:-
Нигерия - Исландия 22.06 18:00 -:-
Сърбия - Швейцария 22.06 21:00 -:-
Белгия - Тунис 23.06 15:00 -:-
Южна Корея - Мексико 23.06 18:00 -:-
Германия - Швеция 23.06 21:00 -:-
Англия - Панама 24.06 15:00 -:-
Япония - Сенегал 24.06 18:00 -:-
Полша - Колумбия 24.06 21:00 -:-
Групова фаза - кръг 3
Уругвай - Русия 25.06 17:00 -:-
Саудитска Арабия - Египет 25.06 17:00 -:-
Иран - Португалия 25.06 21:00 -:-
Испания - Мароко 25.06 21:00 -:-
Дания - Франция 26.06 17:00 -:-
Австралия - Перу 26.06 17:00 -:-
Нигерия - Аржентина 26.06 21:00 -:-
Исландия - Хърватска 26.06 21:00 -:-
Мексико - Швеция 27.06 17:00 -:-
Южна Корея - Германия 27.06 17:00 -:-
Сърбия - Бразилия 27.06 21:00 -:-
Швейцария - Коста Рика 27.06 21:00 -:-
Япония - Полша 28.06 17:00 -:-
Сенегал - Колумбия 28.06 17:00 -:-
Англия - Белгия 28.06 21:00 -:-
Панама - Тунис 28.06 21:00 -:-
1/8 финали
1C - 2D 30.06 17:00 -:-
1A - 2B 30.06 21:00 -:-
1B - 2A 01.07 17:00 -:-
1D - 2C 01.07 21:00 -:-
1E - 2F 02.07 17:00 -:-
1G - 2H 02.07 21:00 -:-
1F - 2E 03.07 17:00 -:-
1H - 2G 03.07 21:00 -:-
1/4 финали
Победител 1A/2B - Победител 1C/2D 06.07 17:00 -:-
Победител 1E/2F - Победител 1G/2H 06.07 21:00 -:-
Победител 1F/2E - Победител 1H/2G 07.07 17:00 -:-
Победител 1B/2A - Победител 1D/2C 07.07 21:00 -:-
1/2 финали
Победител Четвъртфинал 1 - Победител Четвъртфинал 2 10.07 21:00 -:-
Победител Четвъртфинал 3 - Победител Четвъртфинал 4 11.07 21:00 -:-
Мач за 3-то място
Губещ от първия полуфинал - Губещ от втория полуфинал 14.07 17:00 -:-
Финал
Победител Полуфинал 1 - Победител Полуфинал 2 15.07 18:00 -:-

ВИДЕО

РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО

15:00
Колумбия - Япония
-
18:00
Полша - Сенегал
-
21:00
Русия - Египет
-

СП 2018 РУСИЯ

СП 2018 РУСИЯ - СТАДИОНИ

Натиснете за пълен изглед

НОВИНИ

КОМЕНТАРИ

АНКЕТА

Ще гледате ли Световното в Русия?

виж резултати

В КАДЪР

Реакция на родителите на Коутиньо на гола на сина им.