LIVE GAMES » FOOTBALL
Tuesday 7 August
11:00 Cluj (W) - Cardiff (W)
11:00 Minsk (W) 12 - 0 Bettembourg (W)
12:00 ASA Tel Aviv (W) 1 - 4 Breidablik (W)
12:00 FC Tokyo 0 - 2 Shimizu
12:30 Brisbane Strikers 6 - 4 Wellington Phoenix
12:30 Melbourne Victory 2 - 2 Newcastle Jets
12:30 Melbourne Knights 2 - 5 Adelaide United
12:30 Sydney FC 0 - 2 Brisbane Roar
12:30 Western United 5 - 3 Western Sydney Wanderers
13:00 Shonan Bellmare 0 - 4 Atletico-PR
13:00 Wexford Youths (W) 1 - 3 Vllaznia (W)
13:00 Wuhan Zall - Shijiazhuang
13:00 Kawasaki Frontale 2 - 1 Yokohama Marinos
13:00 Shonan Bellmare 1 - 5 Consadole Sapporo
13:00 Sagan Tosu 2 - 0 Jubilo Iwata
13:00 Jeonbuk FC 1 - 1 Ulsan Hyundai
13:00 Champions League Draw
13:15 FC Groningen 2 - 2 Volendam
13:15 PEC Zwolle 2 - 1 De Graafschap
13:30 Braga (W) 2 - 0 Sturm (W)
13:30 Daegu FC 2 - 3 Incheon United
13:30 Australia 2 - 0 Denmark
14:00 Trat 2 - 2 Buriram United
14:00 Nakhon Ratchasima 0 - 1 Bangkok United
14:00 Spartak Subotica (W) 12 - 0 Anenii Noi (W)
14:00 FC Seoul 2 - 0 Gangwon FC
14:00 Ostersunds FK 3 - 1 Landskrona
14:00 Hibernian 1 - 1 Heart of Midlothian
14:00 Toulouse FC 1 - 1 OGC Nice
14:30 Kalteng Putra 4 - 2 Arema
14:30 Brazil - Spain
14:30 Dundee United 1 - 0 Rangers
14:30 Kaiserslautern 2 - 1 St. Pauli
14:30 Braunschweig 0 - 1 SV Darmstadt 98
14:30 Magdeburg 1 - 2 Holstein Kiel
14:30 Henan Jianye 3 - 0 Beijing Guoan
14:30 Meizhou Hakka 2 - 1 Wuhan Zall
14:30 Standard de Li?ge 2 - 0 Cercle Brugge KSV
14:45 Young Lions 1 - 1 Brunei DPMM
14:45 Manchester United 4 - 0 Everton
15:00 T&T 1 - 0 Binh Duong
15:00 Ratchaburi 3 - 1 Thai Honda
15:00 Port 3 - 2 Chiangrai United
15:00 Kvinner (W) 4 - 0 Linfield (W)
15:00 Shymkent (W) 9 - 0 Streymur (W)
15:00 Hebei CFFC - Chongqing Lifan
15:00 Oulu 1 - 0 IFK Mariehamn
15:00 Energetyk-BDU 0 - 4 Neman Grodno
15:00 Maktaaral 1 - 1 Atyrau
15:00 Kauno Zalgiris 2 - 0 Riteriai
15:00 Torpedo Moscow 1 - 3 Khimki
15:00 Kyzyl-Zhar 1 - 3 Kaspiy
15:00 Shijiazhuang Yongchang 2 - 0 Guangzhou Evergrande
15:15 Brunei DPMM 1 - 3 Albirex Niigata
15:15 FC Zurich 0 - 3 Sion
15:30 NEC Nijmegen 0 - 1 FC Twente
15:30 BV Vitesse 2 - 5 Feyenoord
16:00 Jagiellonia Bia?ystok 1 - 0 Nieciecza
16:00 Akzhayik 2 - 1 Aktobe
16:00 Caen 1 - 2 Sochaux
16:00 Lens 3 - 2 Brest
16:00 Montpellier 3 - 2 Troyes
16:00 LOSC Lille 4 - 1 AJ Auxerre
16:00 Angers 0 - 0 Nantes
16:00 FK Riga 3 - 2 FS Metta/LU
16:00 Warta Poznan 1 - 2 Pogon Szczecin
16:00 KuPS Kuopio 1 - 1 FC Honka Espoo
16:00 Gomel 4 - 1 Arsenal Dzyarzhynsk
16:00 Sepsi 0 - 0 UTA Arad
16:00 Astana 2 - 2 Zhetysu
16:00 Manchester United 1 - 2 Brighton & Hove
16:00 Leicester City 2 - 2 Brentford
16:00 Halmstads 3 - 0 Sundsvalл
16:00 Kalmar 1 - 0 AIK
16:00 Sirius 2 - 1 Malm?
16:00 Halmstad 3 - 1 Dalkurd
16:15 F?nix 1 - 0 Torque
16:30 Al-Gharrafa 2 - 2 Al-Khor
16:30 Weiche Flensburg 0 - 0 Holstein Kiel
16:30 Lokomotive Leipzig 0 - 3 Bayer 04 Leverkusen
16:30 Sandhausen 0 - 4 RB Leipzig
16:30 Bayreuth 3 - 6 Arminia Bielefeld
16:30 Greifswalder 2 - 4 Augsburg
16:30 Osnabrueck 2 - 0 Werder Bremen
16:30 Eintracht Norderstedt 0 - 4 Hannover 96
16:30 Вупертал 1 - 1 Bochum
16:30 BFC Dynamo 0 - 6 Stuttgart
16:30 DFB Pokal, Simulcast
16:30 Kisvarda 4 - 2 Mezokovesd
16:30 Stuttgart 1 - 1 RB Leipzig
17:00 Zenit Izhevsk 0 - 1 Neftekhimik
17:00 Lada Tolyatti 0 - 3 Syzran-2003
17:00 Astana 0 - 2 Dinamo Zagreb
17:00 Zhytlobud-1 (W) - Birkirkara (W)
17:00 Split (W) 2 - 3 Zhytlobud-1 (W)
17:00 Hibernian (W) 3 - 0 Nike (W)
17:00 Saint Mirren 1 - 2 Heart of Midlothian
17:00 Rukh Lviv 2 - 1 Veres
17:00 Brusque 1 - 2 Cruzeiro
17:00 Zlin - Teplice
17:00 Ceske Budejovice 1 - 3 Ban?k Ostrava
17:00 Sparta Praha 2 - 0 Karvina
17:00 Hradec Kralove 1 - 1 Slovan Liberec
17:00 Blackburn Rovers 2 - 1 Swansea City
17:00 KTP 0 - 1 HJK Helsinki
17:00 Slutsk 0 - 4 Dinamo Minsk
17:00 Zenit St. Petersburg 3 - 2 FC Krasnodar
17:00 FK Spartaks Jurmala 0 - 1 FC Daugava Daugavpils
17:00 Hegelmann 1 - 1 Dainava
17:00 KAA Gent 2 - 1 Westerlo
17:00 Dundee United 0 - 1 Livingston
17:00 FC K?benhavn 4 - 1 Br?ndby
17:00 Ceske Budejovice 0 - 2 Sparta Praha
17:00 Slov?cko 1 - 0 Hradec Kralove
17:00 Mlad? Boleslav 2 - 2 Jablonec
17:15 Beerschot 0 - 3 Union Saint-Gilloise
17:30 De Graafschap - 3 Roda JC
17:30 Arouca 0 - 2 Estoril
17:30 Arsenal Tula 2 - 1 Krylya Sovetov
17:30 Santa Clara 0 - 0 Casa Pia
17:30 Krylya Sovetov 0 - 2 Dinamo Moskva
17:30 Lugano 1 - 2 Luzern
17:30 FC Basel 0 - 0 Young Boys
17:45 AZ Alkmaar 2 - 0 Go Ahead Eagles
17:55 Suduva 4 - 1 Panevezys
18:00 Palanga 0 - 1 Kauno Zalgiris
18:00 Apollon (W) 10 - 0 Rigas (W)
18:00 Gintra (W) 1 - 0 Birkirkara (W)
18:00 SFK 2000 Sarajevo (W) 5 - 0 Dragon 2014 (W)
18:00 Vitebsk 2 - 3 Isloch
18:00 Zalgiris 1 - 0 Banga
18:00 FS Metta/LU - FC Daugava Daugavpils
18:00 Tukums-2000 - Valmiera / BSS
18:00 Olympique Lyonnais 1 - 1 Brest
18:00 Bundesliga, Simulcast
18:00 Klagenfurt 4 - 3 Hartberg
18:00 SK Sturm Graz 3 - 1 SCR Altach
18:00 SK Rapid Wien - Wolfsberger AC
18:00 Speks - Dynamo Riga
18:00 Falkenberg 1 - 1 Sundsvalл
18:00 Varnamo - AFC Eskilstuna
18:00 BATE 4 - 0 Slavia
18:00 Dinamo Minsk 3 - 1 Minsk
18:00 SCR Altach 3 - 2 FK Austria Wien
18:00 FK Liepаja 1 - 0 Auda
18:00 FC RFS 2 - 3 Super Nova
18:00 Ordabasy 1 - 3 Kairat
18:00 Tobol 3 - 5 Taraz
18:00 Swarovski Tirol 2 - 2 Klagenfurt
18:00 SK Rapid Wien 1 - 1 Austria Lustenau
18:00 Trans Narva 0 - 1 Levadia Tallinn
18:00 FC Lahti 1 - 0 FC Honka Espoo
18:00 KTP 1 - 4 FC Inter Turku
18:00 Bayern Munich 4 - 2 Monaco
18:05 Stade Rennais FC 0 - 1 FC Lorient
18:30 Cluj (W) 1 - 2 Mitrovica (W)
18:30 Slovan Bratislava (W) 1 - 3 Ferencvaros (W)
18:30 Halmstads 0 - 0 Malm?
18:30 Gornik Zabrze 1 - 0 Stal Mielec
18:30 Academica Clinceni - CS Universitatea Craiova
18:30 ?rebro 2 - 2 Mjallby AIF
18:30 Zag??bie ?ubin 1 - 1 Lech Pozna?
18:30 Radomlje 1 - 1 Mura 05
18:30 Targoviste 0 - 2 CFR Cluj
18:30 West Ham United 0 - 2 Manchester City
18:30 Vaernamo 0 - 0 Djurgardens
18:30 Mjallby AIF 1 - 1 Elfsborg
18:30 1. FC Koln 3 - 1 Schalke 04
18:30 Sepsi 1 - 1 FC Otelul Galati
18:45 Al-Shahania - Qatar SC
18:45 Mezokovesd 3 - 2 Zalaegerszeg
18:45 Botev Plovdiv 1 - 0 Slavia Sofia
18:45 Sligo Rovers 2 - 1 Bohemian
18:45 Puskas Akademia 2 - 0 Ujpest
18:45 Venezia 2 - 3 Ascoli
19:00 Pyunik 0 - 0 Maccabi T-A
19:00 Ironi Kiryat Shmona 0 - 1 Bnei Sakhnin
19:00 Flora (W) 2 - 3 PK-35 Vantaa (W)
19:00 Zenit St. Petersburg 2 - 1 Lokomotiv Moskva
19:00 Leicester City 1 - 0 Manchester City
19:00 Vitebsk - Arsenal Dzyarzhynsk
19:00 Binacional - UTC Cajamarca
19:00 Zemplin Michalovce 1 - 2 Trencin
19:00 Suduva - Panevezys
19:00 Sion - Young Boys
19:00 Paide 3 - 1 Tulevik
19:00 Odense BK 1 - 2 AGF Aarhus
19:00 Hellas Verona 1 - 4 Bari
19:00 Oulu 1 - 1 HJK Helsinki
19:00 Podbrezovа 0 - 0 Dunajska Streda
19:00 Slovan Bratislava 3 - 0 Skalica
19:00 Sandefjord Fotball 2 - 2 Viking FK
19:00 Stromsgodset IF 3 - 1 Sarpsborg 08
19:00 Lillestrom 1 - 1 Tromso IL
19:00 Kristiansund 2 - 3 Molde FK
19:00 Haugesund 3 - 1 Jerv
19:00 Aldosivi 0 - 1 Huracan
19:00 Uni Cezar Vallejo 0 - 1 Atletico Grau
19:00 Atletico Madrid 4 - 0 Juventus
19:00 Panevezys 2 - 2 Hegelmann
19:00 CSKA 1948 1 - 1 Hebar
19:00 Radnik Surdulica 2 - 0 Spartak Subotica
19:00 Valur 4 - 2 Akureyri
19:15 Giresunspor 2 - 3 Adana Demirspor
19:15 Fatih Karagumruk 2 - 4 Alanyaspor
19:30 Besiktas (W) 1 - 1 Gornik Leczna (W)
19:30 Anderlecht (W) 5 - 0 PAOK (W)
19:30 Twente (W) 8 - 0 Alashkert (W)
19:30 Flora Tallinn 3 - 0 Kuressaare
19:30 Ratiopharm - Nurnberg
19:30 Бабелсберг - Greuther F?rth
19:30 Magdeburg - St. Pauli
19:30 Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
19:30 Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1 Mariupol
19:30 Shakhtar Donetsk - Oleksandria
19:30 Charlton Athletic 0 - 0 Sheffield Wednesday
19:30 Brentford - Valencia
19:30 Banfield - Talleres Cordoba
19:30 KV Mechelen 1 - 3 AS Eupen
19:30 Sint-Truiden - Zulte Waregem
19:30 DFB Pokal, Simulcast
19:30 RSC Anderlecht 3 - 1 Seraing
19:45 Bohemian 2 - 1 Dundalk
19:55 Slaven Belupo - Sibenik
19:55 Mladost Lucani 1 - 2 Spartak Subotica
19:55 Radnik Surdulica 0 - 0 Kolubara
20:00 Karabakh 0 - 1 BATE
20:00 Falkenberg 1 - 1 Orgryte
20:00 Kongsvinger 6 - 0 Sandnes Ulf
20:00 Atlantas 1 - 3 Stumbras
20:00 Krasnodar 0 - 1 Porto
20:00 Salzburg 0 - 1 Real Madrid
20:00 Dinamo Minsk - Smolevichy-STI
20:00 CR Khemis Zemamra - Hassania Agadir
20:00 Kauno Zalgiris 3 - 0 Suduva
20:00 FK Riga - FK Jelgava
20:00 CSKA 1948 2 - 2 CSKA Sofia
20:00 El Zamalek - Ghazl El Mehalla
20:00 Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin
20:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc
20:00 Moreirense 1 - 2 Benfica
20:00 Spartak Moskva - Nizhnyi Novgorod
20:00 Smiltene 0 - 3 FK Liepаja
20:00 Ligue 2, Simulcast
20:00 Amiens - Quevilly
20:00 Auxerre - AC Ajaccio
20:00 Dijon 1 - 1 Rodez
20:00 Dunkerque - Niort
20:00 Grenoble Foot 38 - Guingamp
20:00 Le Havre - Paris
20:00 Pau 0 - 1 Toulouse
20:00 Valenciennes - Nimes
20:00 SC Braga 3 - 3 Sporting Lisbon
20:00 Levski Sofia 1 - 0 OFK Pirin
20:00 FC Rostov 2 - 1 Orenburg
20:00 Sochi 2 - 1 Nizhnyi Novgorod
20:00 Toluca 3 - 1 Tijuana
20:00 Slavia Praha 4 - 1 Zlin
20:00 IFK Norrkoping 3 - 0 IFK G?teborg
20:00 Puszcza 1 - 0 Stal Mielec
20:00 Odense BK 1 - 2 Viborg
20:00 Malm? 3 - 0 Halmstads
20:00 Varberg 0 - 3 Mjallby AIF
20:15 Malmoe 1 - 1 Vidi
20:15 Palestino 3 - 3 Audax Italiano
20:30 Slavia Praha 1 - 1 Dynamo Kiev
20:30 Napoli 3 - 1 Dortmund
20:30 Mallorca 0 - 0 Getafe
20:30 Fenerbahce 2 - 2 Cagliari
20:30 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem
20:45 Istanbul BB 0 - 1 Olympiacos
21:00 Al Masry 0 - 2 Al Ahly
21:00 Standard 2 - 2 Ajax
21:00 Hapoel Hadera 0 - 4 Maccabi Haifa
21:00 Basel 1 - 2 LASK Linz
21:00 Cluj 1 - 1 Celtic
21:00 Roma 2 - 2 Athletic Bilbao
21:00 Breidablik 4 - 0 Akureyri
21:00 Breznica (W) 4 - 4 NSA Sofia (W)
21:00 AFC Ajax 0 - 4 PSV Eindhoven
21:00 Legia Warszawa - Zag??bie ?ubin
21:00 MTK - Honved
21:00 River Plate 3 - 3 Torque
21:00 Beroe Stara Zagora - Cherno More
21:00 Gornik Zabrze 1 - 0 Rakow Czestochowa
21:00 Danubio 0 - 0 Deportivo Maldonado
21:00 Barcelona 6 - 0 Pumas
21:00 Fehervar 4 - 0 Honved
21:00 San Lorenzo 0 - 0 Estudiantes La Plata
21:00 Valerenga Fotball 4 - 0 Aalesunds FK
21:00 Deportivo Municipal 2 - 2 Sport Boys
21:00 U Craiova 1948 1 - 2 CS Universitatea Craiova
21:00 Academia Cantolao 1 - 1 Sport Huancayo
21:00 Kecskemеti TE 3 - 1 Kisvarda
21:15 Maribor 1 - 3 Rosenborg
21:15 Slovan Bratislava 1 - 0 Dundalk
21:15 Uni Cezar Vallejo - Carlos Manucci
21:15 Radomlje 1 - 2 Maribor
21:15 Maribor 0 - 2 Olimpija
21:15 Beroe Stara Zagora 2 - 0 Levski Krumovgrad
21:15 Liverpool 3 - 1 Darmstadt
21:15 Aluminij - Koper
21:30 Crvena Zvezda 1 - 1 Spartak Trnava
21:30 Liverpool 3 - 1 Torino
21:30 Galatasaray 1 - 0 Akhisar Belediye
21:30 Zaragoza 0 - 0 Alaves
21:30 Arges - Rapid Bucuresti
21:30 Grasshopper - Lausanne Sports
21:30 Spartak Trnava 2 - 2 Zilina
21:30 Voluntari 2 - 1 Rapid Bucuresti
21:45 Nottingham Forest 1 - 1 West Bromwich Albion
21:45 Saint Patrick's Athletic - Finn Harps
21:45 Wehen - Borussia Dortmund
21:45 Union Santa Fe 4 - 0 San Lorenzo
21:45 Kortrijk - KRC Genk
21:45 Antalyaspor 0 - 1 Galatasaray
21:45 Olympique de Marseille 4 - 1 Reims
21:45 Roma 5 - 0 Shakhtar Dn
21:45 Pau 3 - 0 Grenoble Foot 38
22:00 Benfica 1 - 0 Fenerbahce
22:00 Pescara - Perugia
22:00 Champions League, Simulcast
22:00 Manchester City 2 - 1 Real Madrid
22:00 Juventus 2 - 1 Lyon
22:00 Al Ahly - Ceramica Cleopatra
22:00 Sheffield United 0 - 1 Birmingham City
22:00 Troyes 1 - 2 Paris Saint-Germain FC
22:00 Gorica - Hajduk Split
22:00 Metalac GM 3 - 0 Proleter Novi Sad
22:00 O Higgins 1 - 3 Universidad de Chile
22:00 Pasto 1 - 0 Atl. Bucaramanga
22:00 Cukaricki 2 - 0 Spartak Subotica
22:00 Partizan - Napredak Krusevac
22:00 Aucas 1 - 1 LDU de Quito
22:00 Antwerp 4 - 2 Oud-Heverlee
22:00 Palmeiras - Goias
22:00 Lokomotiva - Rijeka
22:00 Salernitana - Parma
22:00 Fluminense - Cuiaba
22:00 Al-Ittihad Al-Sakandary - Al Ahly
22:05 Chelsea 0 - 0 Lyon
22:15 Breidablik 1 - 0 KR Reykjavik
22:15 Grindav?k - Vikingur Reykjavik
22:15 Stjarnan 2 - 1 Vikingur Reykjavik
22:15 Valur 1 - 0 Fylkir
22:15 Monza - Frosinone
22:30 Real Betis 1 - 0 Las Palmas
22:30 Nautico 0 - 4 Confianca
22:30 Maritimo 0 - 2 SC Braga
22:30 Portimonense - Boavista
22:30 Chaves - Vitoria Guimaraes
22:45 Union Espanola - Universidad de Chile
23:00 Guairena - Nacional Asuncion
23:00 Real Betis - Roma
23:00 Am?rica - Once Caldas
23:00 Mushuc Runa - Independiente JT
23:00 Sol de America - Guarani
23:15 Deportivo Garcilaso 5 - 2 Deportivo Municipal
23:30 Universitario - Cienciano
23:30 Independiente - River Plate
23:30 Cienciano - Universitario
23:45 Tolima 3 - 0 Orsomarso
00:00 Huracan - Lanus
00:00 Atletico-PR 1 - 2 Sаo Paulo
00:00 Fortaleza - Internacional
00:00 Real San Luis - Necaxa
00:15 Nacional Asuncion - Libertad
00:30 Union Espanola - Nublense
00:30 Universidad Catolica - Deportivo Cuenca
00:30 Defensor - Pe?arol
01:00 CSA 0 - 0 Avai
01:00 Chivas Guadalajara - Juarez
01:00 Midtjylland - Vejle
01:00 Atlеtico Mineiro - Atletico-PR
01:15 Avai 1 - 0 Vila Nova
01:15 Corinthians 2 - 0 Goias
01:15 Nacional Potosi 2 - 1 Guabira
01:15 Colo Colo - Antofagasta
01:15 Atl. Bucaramanga - Jaguares Cordoba
01:30 Penarol 1 - 4 Atletico-PR
01:30 Cerro Porteno - 2 de Mayo
01:30 Junior - Atl. Bucaramanga
01:30 Mexico U22 1 - 1 Honduras U22
01:30 Sportivo Luqueno 0 - 1 Cerro Porteno
01:30 Vitoria 0 - 1 Vasco de Gama
01:30 Nacional - Cali
01:30 Universidad Catolica 2 - 2 LDU de Quito
01:30 Olimpia - Ameliano
02:00 Academia Cantolao - Universitario
02:00 Newell's Old Boys - Col?n Santa Fe
02:05 Pachuca - Tigres
02:10 Junior - Once Caldas
02:15 Godoy Cruz - River Plate
02:30 Napoli - Barcelona
02:30 Cincinnati - Orlando City
02:30 Columbus Crew 2 - 3 Atlanta United
02:30 Cerro Porteno - Guairena
03:00 Universitario - Diriangen
03:00 Santos Laguna 1 - 1 Celaya
03:00 Queretaro 2 - 1 Mineros de Zacatecas
03:00 Pumas UNAM 1 - 3 Necaxa
03:00 Chivas Guadalajara 2 - 1 Santos Laguna
03:00 Universidad Catolica 3 - 1 Santiago Morning
03:00 AS Kapuaz - Robinhood
03:00 Emelec 2 - 2 America Quito
03:00 Minnesota United 2 - 1 Portland Timbers
03:00 Minnesota United - Houston Dynamo
03:00 Toronto FC 2 - 2 New York City
03:00 CF Am?rica - Puebla
03:00 Palmeiras - Fortaleza
03:00 Cuiaba 1 - 1 Bahia
03:00 Universidad Catolica - La Serena
03:00 Barcelona Еcuador - Mushuc Runa
03:05 Real Madrid 2 - 1 Roma
03:30 Paysandu 0 - 4 Ponte Preta
03:30 Cruzeiro 0 - 1 Internacional
03:30 Sport Boys 1 - 0 The Strongest
03:30 Wilstermann 2 - 0 Blooming
03:30 Medell?n 2 - 1 Millonarios
03:30 Necaxa 1 - 1 CF Am?rica
03:30 FC Dallas - Austin
03:30 Villa Nova 0 - 2 Sampaio Correa
03:45 Bandits - Motagua
03:45 Estudiantes 2 - 1 Gremio
03:45 Nublense - Coquimbo Unido
04:00 Colorado Rapids - Kansas City Wizards
04:00 Millonarios - Santa Fe
04:00 Barcelona Еcuador 2 - 1 Guayaquil City
04:05 CF Am?rica - Juarez
04:15 Pereira - Santa Fe
04:30 Uruguay U22 - Argentina U22
05:00 Perez Zeledon 1 - 1 FAS
05:00 Dorados - CF Am?rica
05:00 Venados 0 - 3 Monterrey
05:00 Dorados 2 - 1 Celaya
05:00 Real San Luis 3 - 1 Potros UAEM
05:00 Saprissa 3 - 1 Belmopan
05:00 Tigres - Santos Laguna
05:30 Masatlan 2 - 1 Toluca
05:30 Portland Timbers - Real Salt Lake
17:00 Cleopatra - Al-Ittihad Al-Sakandary
17:00 Domzale - Koper
17:30 Grobina - FK Liepаja
18:00 Al Taawon - Al Khaleej
HIGHLIGHTS
« August 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions