Магуайър: Феновете ни дадоха сила

Защитникът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър обобщи мача от Шампионска лига с Аталанта (3: 2).

"През първото полувреме допуснахме два отвратителни гола. Първо ни хванаха, а след това използваха стандартната позиция. През първото полувреме създадохме много шансове и на полувремето разбрахме, че следващият гол ще бъде решаващ.

Успяхме да отбележим нужните ни голове и това са заслужени голове. Мисля, че заслужаваме победата. Бе трудно, но постигнахме голяма победа.

Наблюдавах отблизо гола на Роналдо. Бях точно зад него. Неговият скок, своевременни действия, перфектният му удар в ъгъла. Всички виждаме това в тренировките всеки ден, както и в мачовете през цялата му кариера. Той вкара много важен гол за нас.

Работим усилено, за да играем по -сигурно, но най -важното е да спечелим. Трябва да се подобрим. Днес показахме, че сме единни, феновете ни дадоха сила по време на почивката“, заяви  Магуайър.