Роналдо обърна Атлетико и прати Юве напред (видео)

След изключително неудобната позиция от пасив с 2:0 след срещата с Атлетико Мадрид в Испания, Ювентус посрещна своя съперник за втория кръг от осминафиналите на Шампионска лига. Днес Кристиано Роналдо обра всички овации с хетрик и с общ резултат 3:2 той изпрати "Старата госпожа" във фазата на последните 8 отбора в състезанието.

Ювентус изглеждаше опасно от самото начало, но в 27-ата минута Бернардески копна топката за Роналдо и той надскочи Хуанфран за да вкара през Облак за 1:0.

След почивката 2:0 направи отново той, отново с глава след подаване на Кансело. В 84-ата минута драмата на "Алианц Стейдиъм" бе пълна когато Бернардески спечели дузпа, а зад бялата точка застана Кристиано и той за трети път матира Облак в тази вечер.