Ман Юнайтед отново победи ЛАСК

Манчестър Юнайтед прие ЛАСК за втората среща между двата тима от осминафиналите на Лига Европа. След 5:0 на гости в първия мач днес Юнайтед отново спечели с 2:1, използвайки втория си отбор.

До почивката ЛАСК бе по-добрият отбор на терена, нацелвайки и гредата рано в мача. Така след паузата в 55-ата минута гостите и поведоха когато Вийзингер със страховит удар от дистанция не остави шансове на Ромеро за 1:0.

Само 2 минути след това обаче Мата изведе Лингард сам срещу вратаря и той не сбърка за 1:1. В 84-ата минута за Юнайтед се включи Марсиал на мястото на Дан Джеймс, и именно французинът реши срещата когато в 88-ата минута размени подавания с Мата на дъгата, премина през бранител и стреля през краката на вратаря за 2:1.