Десет от Атлетико се върнаха срещу Арсенал (видео)

Арсенал прие Атлетико Мадрид в срещата от полуфиналната фаза на Лига Европа днес, а въпреки че почти през цялата среща домакините играха с човек повече, на "Емирейтс" срещата завърши при 1:1.

Още в 10-ата минута Симе Врсалико бе изгонен за гостите след две бързи нарушения за жълт картон в началото на срещата. В 13-ата минута и Диего Симеоне бе изгонен от скамейката за гостите след гневните си реакции в по-ранната ситуация. До почивката Арсенал стигна до 15 удара, но не вкара гол.

В 61-ата минута Лаказет реализира с глава след центриране на Уилшър в наказателното поле за 1:0. В 82-ата минута обаче гостите върнаха гол когато Уелбек сбърка в атака, топката бе изпратена към Гризман, който надигра Косчелни и преодоля Оспина и Мустафи на гол-линията - 1:1.