Шеметна победа за Алавес над Атлетико Мадрид (видео)

Двубоят между Алавес и Атлетико Мадрид завърши при резултат 1:0 за домакините. Изненадващо Атлетико изгуби днешния мач след ранен гол на съперниците си.

Мачът стартира интригуващо с попадение още в 4-та минута. Капитанът на домакините Виктор Лагуардия откри резултата след асистенция на Дуарте. В следващите минути Алавес продължи да играе добре.

В 59-та минута домакините имаха възможност да удвоят аванса си след като Дуарте подаде на Мамаду Лоум и той стреля, но до гол така и не се стигна. Последваха добри минути и за гостите. В 69-та минута Кореа отправи изтрел към вратата на Алавес, но Пачеко спаси. До края на мача пред домакините се откриха още 2 възможности да затвърдят резултата, но мачът все пак приключи при 1:0 и голяма загуба за Атлетико Мадрид.