Този път Атлетико се издъни в Ла Лига (видео)

Отборът на Атлетико Мадрид направи 0:0 при гостуването си на Уеска в двубой от четвъртия кръг на Ла Лига. Луис Суарес започна като титуляр за първи път, но този път не успя да се разпише и да помогне на новия си тим да спечели три точки. Публикувано във факти.бг: Днес уругваецът игра 62 минути, след което беше заменен от Диего Коща.

Въпреки че Атлетико владееше повече топката, тимът не успя да създаде нещо опасно през първото полувреме. Уеска също стигна само до изстрел високо над вратата. След почивката бе малко по-интересно. Жоао Феликс бе голям длъжник на своите, тъй като в 66-ата минута не отправи възможно най-акуратния си удар след меле пред вратата на Фернандес.  В самия край на мача Феликс можеше да донесе трите точки на Атлетико, след като стреля силно след разбъркване в наказателното поле, но Фернандес спаси и донесе точката на Уеска. Така двата тима ще поделят по точка.