Зидан: Доволни сме от играта

Старши -треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира резултата от срещата от втория кръг с Реал Сосиедад (0: 0).

"Доволни сме от играта, която показахме. Като цяло се представихме добре. Реал Мадрид винаги се стреми да печели, но две точки са загубени. В защита не позволихме на Сосиедад да създава шансове, докато през първото полувреме пропуснахме прилично количество възможности. За съжаление,  през второто полувреме не създадохме нищо.

Показахме, че сме в добро физическо състояние. Липсваше ни още нещо. Играчите трябва да полагат повече усилия пред вратата. Трябва да намерим решения, по-добре да търсим  свободно място.

Това, което трябва да направим, е да продължим да работим усилено. Знаем, че трябва да подобрим играта по отношение на реализацията на шансовете, но създаването им в мача със Сосиедад не е лесно“, заяви  Зидан.

В третия кръг от Примера  Реал ще играе срещу Бетис. Срещата ще се проведе на 26 септември в Севиля на стадион "Бенито Виямарин“. Реал Сосиедад ще играе срещу Елче в същия ден.