Дортмунд с късен обрат срещу Фрайбург (видео)

Борусия Дортмунд записа впечатляваща победа с 3:1 като гост на Фрайбург в среща от кръга на Бундеслигата. Двубоят не вървеше добре за BVB, които изоставаха в резултата до 77-ата минута, но в три късни попадения обърнаха нещата в тяхна полза.

Михаел Грегорич даде преднина на "орлите“, но младоците Джейми Биное-Битънс и Юсуфа Мукоко донесоха пълен обрат за "жълто-черните“ в края на втората част.

Мариус Волф пък оформи крайния резултат минути преди последния съдийски сигнал, като любопитното е, че и тримата реализатори влязоха от резервната скамейка за удоволствие на Един Терзич.

Така Борусия Дортмунд продължава победния си ход след първите два кръга в шампионата, а Фрайбург не успя да надгради над онова 0:4 преди седмица срещу Аугсбург.