Хофе приземи супершампионите на Европа

Супершампионът на Европа Байерн Мюнхен допусна малко очаквана загуба с 1:4 при визитата си на Хофенхайм в среща от втория кръг на Бундеслигата. Баварците направиха слаб мач и логично загубиха.

Ермин Бичакчич беше точен в 16-ата минута. След корнер централният бранител Бичакчич засече с глава, а Алфонсо Дейвис направи неуспешен опит да спря отиващата в мрежата топка - 1:0. В 24-ата Бенжамен Павар сбърка и неволно насочи кълбото към Мунас Дабур, който излезе сам срещу Мануел Нойер и вкара за 2:0. В 36-ата Йошуа Кимих намали изоставането на баварците. Малко преди почивката Крамарич бе близо до това да вкара нов гол за домакините, но нацели греда. В 77-ата обаче Крамарич реализира за 3:1. и до голяма степен сложи точка на спора.

В добавеното време Нойер бе принуден да извърши нарушение в наказателното поле и така се стигна до дузпа за Хофе. Андрей Крамарич бе точен от бялата точка и оформи крайния резултат.