Англия и Шотландия не стигнаха до гол (видео)

Англия посрещна Шотландия на своя "Уембли" в срещата от втория кръг на четвърта група от Евро 2020. Днес двата тима не си вкараха и след 0:0 англичаните предадоха първото място на Чехия, която по-рано направи 1:1 с Хърватия, а на старта победи Шотландия с 2:0. Англия е втора с един единствен гол до тук, който бе победен над Хърватия в първия кръг.

До почивката и двата тима имаха възможности, като Стоунс нацели гредата след един корнер, а О'Донъл принуди Пикфорд да спасява.

След почивката ситуациите пред двете врати продължиха, но стабилни намеси на вратарите не позволиха попадения. Гарет Саутгейт опита да промени нападението си като замени Фоден и Кейн с Грилиш и Рашфорд, но и това не помогна на домакините.