ЦСКА се измъчи за победата срещу Арда в мач с пет гола

ЦСКА записа труден успех с 3:2 над Арда в мач от шестия кръг наefbet Лига. Много силен мач за червените направи Тони Уот, който се отчете с гол и асистенция.

Таранът откри резултата в 15-ата минута, след като си размениха подавания с Тиаго и  се стигна до хубав завършващ удар - 1:0. Малко след това гостите изравниха, след като Лозев центрира отдясно към Василев, който изпревари Черниаускас и прати топката в празната врата за 1:1.

След почивката паднаха останалите попадения. В 63-ата минута Уот даде асистенция на Евандро, който пък заби дежурното си попадение за 2:1. Резервата Али Соу сложи край на головата си суша с точен изстрел в 89-ата минута, а подаването бе на Турицов. В добавеното време Иван Коконов се разписа за крайното 3:2.