Ливърпул с победа, но точка зад шампиона (видео)

Ливърпул посрещна Уулвърхемптън Уондърърс в срещата от последния 38-ми кръг от английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините допуснаха първи, обърнаха срещата в своя полза до 3:1, но с победата на Ман Сити над Астън Вила "гражданите" печелят титлата с 1 точка пред мърсисайдци.

Още в 3-ата минута Уулвс поведе днес с прекрасна атака от вратаря Са, който намери Хименез за асистенция към Нето и 1:0. В 24-ата минута Мане изравни след като Тиаго изненада защитата за 1:1, като след попадението "вълците" се държаха добре срещу тима на Клоп.

Във втората част вратарят на Уулвс бе заменен принудително, а Клоп включи Салах в играта. Именно египтянинът в 84-ата минута обърна резултата за 2:1 преди Анди Робертсън да сложи точка на спора с 3:1 5 минути след това.