Шоу: Гледайки Ман Сити, съжаляваме за загубените точки през сезона

Защитникът на Манчестър Юнайтед Люк Шоу коментира победата на "червените дяволи" в мача от 35-ия кръг на Висшата лига срещу Астън Вила (3: 1).

"След като Вила поведе, разбрахме, че ще ни бъде много трудно. Но този сезон неведнъж сме били в подобна ситуация. През второто полувреме играхме много по-добре. Това е добра новина, но трябва по-добре да започнем мачовете. Не винаги можете да разчитате на това как ще играем през второто полувреме. Оле Гунар Солскяер ни каза точно това след мача.

Имаме достатъчно умения, физическа готовност и самочувствие, за да победим. Когато изравнихме резултата, почувствах, че днес ще спечелим.

Гледайки вчерашния резултат на Манчестър Сити в мача срещу Челси, ние само сме по-разстроени, че загубихме толкова много точки в предишни мачове през този сезон", заяви Шоу.