Лампард: Три грешки в защита и три гола

Мениджърът на Челси Франк Лампард вярва, че неговият отбор е платил цената на три грешки в защита срещу Уест Бром.

След като губеха  първото полувреме на мача от Висшата лига срещу "дроздовете" с резултат 3: 0, през второто полувреме "сините" показаха характер и избегнаха поражението  - 3: 3.

Равенството обаче не удовлетворява  Лампард, който също отбелязва отличната реализация на шансовете от противника.

"Три грешки в защита и три допуснати гола. Те вкараха с три удара в очертанията на вратата и това ни постави в затруднение.

Иначе контролирахме играта. Имахме своите моменти и въпросът бе как ще покажем характер през второто полувреме. Винаги съм вярвал, че можем да се върнем, но все още чувствам, че загубихме две точки.

В играта ни липсваше темпо. Можем да движим топката по-бързо - през първото полувреме топката бе бавна. Когато започнахме да движим топката по-бързо и да правим резки подавания, станахме по-опасни.

Трябваше да променим няколко неща и затова направихме замени. Играчите, които излязоха, оказаха положително влияние върху нашата игра.

Бих бил глупак, ако кажа, че се радвам, че допуснахме три грешки и поставихме пред себе си трудни задачи", заяви Лампард.