Ливърпул с обрат над Кристъл Палас (видео)

Ливърпул прие Кристъл Палас в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините спечелиха с 4:3 в една прекрасна среща с обрати и любопитни моменти.

Палас излезе напред в 34-ата минута днес когато Заха напредна от ляво и пусна топка към дузпата, а крилото завърши през Алисон за 1:0.

След почивката Салах върна гол в 46-ата минута, а Роберто Фирмино обърна за 2:1 в 53-ата минута с нисък удар.

Последва гол на Джеймс Томкинс с глава в 65-ата минута за 2:2, но отново Салах върна аванса за Ливърпул в 75-ата минута, след комична грешка на вратаря на гостите.

Срещата завърши интересно след като Джеймс Милнър бе изгонен за втори жълт картон, но в добавеното време това не спря Ливърпул да търси още голове и в крайна сметка да реализира за 4:2 чрез Мане в 94-ата минута с прецизен завършек. Въпреки това и Палас не спря до последната секунда и минута след това за крайното 4:3 се разписа Мейер.