Ман Сити разби Бърнли

Манчестър Сити посрещна Бърнли в срещата от десетия кръг на Висшата лига. Днес "гражданите" останаха на първа позиция в таблицата след уверен успех с 5:0 при голове на Агуеро, Бернардо Силва, Фернандиньо, Марес и Сане.

Серхио Агуеро откри резултата днес, когато в 17-ата минута той бе намерен от успоредно подаване на Давид Силва за 1:0. До почивката гостите се бранеха добре, но във втората част Сити намери как да съкруши отбраната на противника.

В 54-ата минута Давид Силва отново асистира, този път за Бернардо и 2:0. Само 2 минути след това 3:0 направи Фернандиньо със силен удар от границата на наказателното поле.

В 83-ата минута 4:0 оформи Марез след нов прекрасен удар от дъгата в ъгъла на вратата. Точно преди последния съдийски сигнал Сане вкара за 5:0 след центриране от ляво на Менди.