ГЛЕДАЙ НА ЖИВО » ФУТБОЛ
Виж програма за други спортове ТУК
Събота 2 Март
08:00 Уестърн Юнайтед 1 - 0 Пърт Глори (Лига А)
08:00 Гамба Осака 1 - 0 Албирекс Нийгата (J-лига)
08:00 Кашима Антлърс 1 - 1 Серезо Осака (J-лига)
08:00 ФК Токио 1 - 1 Санфрече Хирошима (J-лига)
09:00 Нюкасъл Джетс 0 - 1 Сентър Коуст Маринърс (Лига А)
09:30 Гангвон ФК 1 - 1 Джеджу Юнайтед (К-Лига)
09:30 Инчеон Юнайтед 0 - 1 Сувон (К-Лига)
09:30 Цанджоу Майти Лайънс 0 - 2 Бейджин Гуоан (Суперлига)
09:30 Тиянджин Теда 1 - 1 Нантонг Зхиун (Суперлига)
10:45 Уестърн Сидни Уондърърс 1 - 4 ФК Сидни (Лига А)
12:30 Куресааре 0 - 6 Номе Калю (Мейстрийлига)
12:30 Анкарагюджю 1 - 1 Истанбулспор (Суперлиг)
12:45 Етър 1 - 2 Локомотив София (Първа лига)
13:00 ЦСКА Москва 1 - 1 Оренбург (Висша Лига)
13:00 Дзиугас 0 - 0 Паневезис (А Лига)
13:00 Минай 2 - 0 Металист 1925 (Висша Лига)
13:30 Дебрецен 0 - 1 Мезоковешд (Лига 1)
13:35 Ченгду Ронченг 2 - 0 Кингдао Хайниу (Суперлига)
14:00 Трелеборг 2 - 1 Хелзинборг (Купа на Швеция)
14:00 Вернаму 0 - 1 Халмстад (Купа на Швеция)
14:00 УТА Арад 3 - 2 Университатя Крайова 1948 (Лига 1)
14:00 Бундеслига 2 - комбинирано излъчване (Германия)
14:00 Нюрнберг 2 - 1 Брауншвайх (Бундеслига 2)
14:00 Ханза 0 - 3 Кайзерслаутерн (Бундеслига 2)
14:00 Хановер 96 2 - 2 Фортуна Дюселдорф (Бундеслига 2)
14:00 Манчестър Сити 2 - 1 Евертън (Висша Лига - жени)
14:00 ФК РФС 1 - 1 ФК Рига (Суперкупа на Латвия)
14:30 Левадия 6 - 0 Транс Нарва (Мейстрийлига)
14:30 АФК Уимбълдън 1 - 0 МК Донс (Лига 2)
14:30 Бристол Сити 0 - 1 Кардиф (Чемпиъншип)
14:30 Хъдърсфийлд 1 - 1 Лийдс (Чемпиъншип)
15:00 Пирамидс 2 - 2 Нуадибу (Шампионска лига на КАФ)
15:00 Мамелоди Съндаунс 1 - 0 Мазембе (Шампионска лига на КАФ)
15:00 Севиля 3 - 2 Реал Сосиедад (Примера)
15:00 Елденсе 2 - 0 Виляреал II (Сегунда)
15:00 Тернана 1 - 3 Парма (Серия Б)
15:00 ПСВ Айндховен 3 - 0 Фортуна Ситард (Ередевизе - жени)
15:00 Судтирол 1 - 0 Леко (Серия Б)
15:00 Бреша 4 - 2 Палермо (Серия Б)
15:00 Банга 1 - 1 Кауно Жалгирис (А Лига)
15:00 Ризеспор 3 - 0 Кайзериспор (Суперлиг)
15:00 Явор 2 - 2 Войводина (Лига 1)
15:00 Макаби Нетаня 1 - 2 Апоел Хайфа (Лига АЛ)
15:00 Расинг Монтевидео 1 - 2 Дефенсор (Примера)
15:15 Левски Крумовград 3 - 1 Локомотив Пловдив (Първа лига)
15:30 ФК Краснодар 1 - 1 Рубин Казан (Висша Лига)
15:30 Динамо Киев 1 - 0 Черноморец Одеса (Висша Лига)
15:30 Ворскла 2 - 1 Верес (Висша Лига)
15:30 Кисварда 1 - 0 Залаегерсег (Лига 1)
16:00 Дамк 0 - 2 Ал Итифак (Висша Лига)
16:00 Ал Халееж 0 - 0 Ал Шабаб (Висша Лига)
16:00 Удинезе 1 - 1 Салернитана (Серия А)
16:00 Париж ФК 0 - 0 Сент Етиен (Лига 2)
16:00 Горник Забже 2 - 1 Ягиелония Бялосток (Лига 1)
16:00 Славен Копривница 2 - 3 Локомотива (Лига 1)
16:00 Карвина 1 - 3 Словачко (Гамбринус Лига)
16:00 Яблонец 1 - 1 Храдец Кралове (Гамбринус Лига)
16:00 Млада Болеслав 3 - 1 Чешке Будейовице (Гамбринус Лига)
16:00 Сигма Оломуц 2 - 2 Бохемианс 1905 (Гамбринус Лига)
16:00 Торпедо БелАЗ 0 - 0 Динамо Минск (Суперкупа на Беларус)
16:00 Олимпия Любляна 1 - 1 Целие (Висша Лига)
16:15 Йостерсунд 1 - 0 Ландскрона (Купа на Швеция)
16:15 Хекен 1 - 1 Бромапойкарна (Купа на Швеция)
16:30 Бундеслига 1 - комбинирано излъчване (Германия)
16:30 Дармщад 0 - 6 Аугсбург (Бундеслига 1)
16:30 Бохум 1 - 4 РБ Лайпциг (Бундеслига 1)
16:30 Хайденхайм 1 - 2 Айнтрахт (Бундеслига 1)
16:30 Майнц 05 1 - 1 Борусия М (Бундеслига 1)
16:30 Унион Берлин 0 - 2 Борусия Дортмунд (Бундеслига 1)
17:00 Серкъл Брюж 2 - 3 Мехелен (Лига 1)
17:00 Дънди ФК 2 - 2 Килмарнък (Висша Лига)
17:00 Хибърниън 2 - 0 Рос Каунти (Висша Лига)
17:00 Рейнджърс 1 - 2 Мъдъруел (Висша Лига)
17:00 Сейнт Джонстън 1 - 1 Ливингстън (Висша Лига)
17:00 Сейнт Мирън 2 - 1 Абърдийн (Висша Лига)
17:00 Херманщад 4 - 1 Оцелул Галац (Лига 1)
17:00 Бачка Топола 1 - 3 Цървена Звезда (Лига 1)
17:00 Висша Лига - комбинирано излъчване (Англия)
17:00 Тотнъм 3 - 1 Кристъл Палас (Висша Лига)
17:00 Нотингам Форест 0 - 1 Ливърпул (Висша Лига)
17:00 Нюкасъл 3 - 0 Уулвърхемптън (Висша Лига)
17:00 Фулъм 3 - 0 Брайтън (Висша Лига)
17:00 Евертън 1 - 3 Уест Хем (Висша Лига)
17:00 Брентфорд 2 - 2 Челси (Висша Лига)
17:00 Родъръм Юнайтед 0 - 1 Шефилд Уензди (Чемпиъншип)
17:00 Престън 0 - 0 Хъл Сити (Чемпиъншип)
17:00 Плимут 0 - 2 Ипсуич (Чемпиъншип)
17:00 Бирмингам 3 - 4 Саутхемптън (Чемпиъншип)
17:00 Лестър 1 - 2 КПР (Чемпиъншип)
17:00 Милуол 1 - 0 Уотфорд (Чемпиъншип)
17:00 Норич 1 - 0 Съндърланд (Чемпиъншип)
17:00 Суонзи 2 - 1 Блекбърн (Чемпиъншип)
17:00 Стоук Сити 2 - 0 Мидълзбро (Чемпиъншип)
17:15 Райо Валекано 1 - 1 Кадис (Примера)
17:15 Расинг де Ферол 2 - 2 Сантандер (Сегунда)
17:15 Еспаньол 0 - 0 Хуеска (Сегунда)
17:30 Морейренсе 0 - 0 Рио Аве (Суперлига)
17:45 Славия 2 - 2 Ботев Пловдив (Първа лига)
18:00 Видад Казабланка 1 - 0 АСЕК Мимозас (Шампионска лига на КАФ)
18:00 Симба 6 - 0 Джаненг Галакси (Шампионска лига на КАФ)
18:00 Реймс 0 - 1 Лил (Лига 1)
18:00 Ахмат Грозни 1 - 0 Урал (Висша Лига)
18:00 Хатайспор 0 - 2 Фенербахче (Суперлиг)
18:00 Дунайска Стреда 1 - 1 Жилина (Висша Лига)
18:00 Земплин Михаловче 4 - 1 Злате Моравце (Висша Лига)
18:00 Скалица 0 - 0 Тренчин (Висша Лига)
18:00 Слован Братислава 2 - 0 Спартак Търнава (Висша Лига)
18:00 Дукла Банска Бистрица 1 - 1 Кошице (Висша Лига)
18:00 Ружомберок 2 - 1 Подбрезова (Висша Лига)
18:00 Колос Ковалевка 0 - 1 Рукх Лвов (Висша Лига)
18:10 Хайдук Сплит 1 - 0 Истра 1961 (Лига 1)
18:30 Бней Шахнин 1 - 1 Ашдод (Лига АЛ)
18:30 Апоел Йерусалим 1 - 0 Макаби Бней Райна (Лига АЛ)
18:30 Сласк Вроцлав 2 - 1 Видзев Лодз (Лига 1)
18:30 Марибор 3 - 0 Домжале (Висша Лига)
19:00 Стад Лозана Уши - Грасхопърс (Висша Лига)
19:00 Сервет - Санкт Гален (Висша Лига)
19:00 Монца - Рома (Серия А)
19:00 Итихад Танжер - ФАР Рабат (Първа Дивизия)
19:00 Пардубице - Виктория Пилзен (Гамбринус Лига)
19:00 Ел Исмайли - Баладият Ел Махала (Висша Лига)
19:00 Ал Ахли - Ал Фатех (Висша Лига)
19:15 Ауд Хеверле Льовен - Юнион Синт Гилис (Лига 1)
19:30 Волфсбург - Щутгарт (Бундеслига 1)
19:30 Макаби Тел Авив - Макаби Петах Тиква (Лига АЛ)
19:30 Лутън Таун - Астън Вила (Висша Лига)
19:30 Партизан - Железничар Панчево (Лига 1)
19:30 Хетафе - Лас Палмас (Примера)
19:30 Овиедо - Леванте (Сегунда)
19:45 Го Ахед Ийгълс - Валвийк (Ередевизе)
19:45 Диосгьор - Пушкаш Академия (Лига 1)
20:00 Ещорил - Виториа Гимараеш (Суперлига)
20:00 Мусхук Руна - Либертад (Серия А)
20:00 Фарул - Университатя Клуж (Лига 1)
20:00 Родес - Бордо (Лига 2)
20:00 Анеси - ЮС Кювили (Лига 2)
20:00 По - Каен (Лига 2)
20:00 Бастия - Гренобъл (Лига 2)
20:00 Оксер - Валансиен (Лига 2)
20:00 Лавал - Амиен (Лига 2)
20:00 Гингам - Троа (Лига 2)
20:00 Дюнкерк - Конкарно (Лига 2)
20:15 Спортинг Кристал - Атлетико Грау (Примера)
21:00 Коринтианс - Санто Андре (Кампеонато Паулиста)
21:00 Витес - Твенте (Ередевизе)
21:00 Легия Варшава - Погон Шчечин (Лига 1)
21:00 Фламенго - Мадурейра (Кампеонато Кариока)
21:00 РС Земамра - Хасания Агадир (Първа Дивизия)
21:00 Лондрина - Атлетико Паранензе (Кампеонато Паранаенсе)
21:00 Реал Солт Лейк - Лос Анджелис (МЛС)
21:00 Минесота Юнайтед - Кълъмбъс Крю (МЛС)
21:00 ЕС Тунис - Ал Хилал Омдурман (Шампионска лига на КАФ)
21:00 Петро Атлетико - Етоал ду Сахел (Шампионска лига на КАФ)
21:30 Атлетико Минейро - Ипатинга (Кампеонато Минейро)
21:30 Карлсруе - Гройтер Фюрт (Бундеслига 2)
21:30 Базел - ФК Лозана (Висша Лига)
21:45 Торино - Фиорентина (Серия А)
21:45 Стандард Лиеж - Гент (Лига 1)
22:00 Бургос - Картахена (Сегунда)
22:00 Валенсия - Реал Мадрид (Примера)
22:00 Сармиенто - Унион Санта Фе (Примера)
22:00 Ривър Плейт М - Данубио (Примера)
22:30 Аукас - Оуренсе (Серия А)
22:30 Брага - Естрела (Суперлига)
22:45 Комерсиантес Унидос - Мелгар (Примера)
23:00 О Хигинс - Евертън Виня дел Мар (Примера)
23:00 Палестино - Универсидад Католика (Примера)
23:00 Португуеса - Мирасол (Кампеонато Паулиста)
23:00 Алианса Петролера - Санта Фе (Копа Мустанг)
23:00 Мийонариос - Ла Екуидад (Копа Мустанг)
23:30 Интер Маями - Орландо Сити (МЛС)
00:00 Атлетико Тукуман - Велес Сарсфийлд (Примера)
00:15 Индепендиенте - Архентинос Хуниорс (Примера)
АКЦЕНТИ
Ливърпул вече е с предимство пред Байер за Алонсо
474Джонсън: Бих искал да видя Алонсо мениджър на Ливърпул
12Грановская участвала в измамите на Челси при Абрамович
36Арсенал повтори офертата на Челси за Диоманде
75ВИДЕО
« Март 2024 » | Пон | Вто | Сря | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
НОВИНИ
Кварацхелия едва ли ще напусне Наполи до 2025 г.
0Стана ясно кога ще започне делото на Ман Сити
0Джонсън: Бих искал да видя Алонсо мениджър на Ливърпул
0Грановская участвала в измамите на Челси при Абрамович
0Венгер: Коул е най-добрият ляв бек в историята
0ЧАТ
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|